Plašs krosovers Volvo XC90

11-янв, 08;25 admin 1492
Starp mūsdienu krosoveriem ir viegli atrast ietilpīgus modeļus septiņām pasažieru sēdvietām, taču ne katrs apvidus auto var lepoties ar tik kvalitatīvu līmeni kā Volvo XC90. Šī automašīna ir paredzēta pilsētas apstākļiem, taču tās jauda ir pietiekama, lai brauktu ārpus pilsētas.
Transportlīdzekļa pakete piedāvā trīs veidu motorus. Benzīns, dīzeļdegviela un hibrīds. Turklāt pēdējā iespēja ir aprīkota ar pietiekami ietilpīgu akumulatoru, kas ļauj uzlādēt no tīkla un pārvietoties tikai ar elektrisko vilci.

Ērtais interjers ar mīkstiem platiem sēdekļiem un augstas kvalitātes plastmasas paneļiem rada patīkamāko iespaidu. Patīk arī vadītāja sēdeklis ar ērtu instrumentu izvietojumu un milzīgs skārienekrāna ekrāns, kas pagriezts pret pilotu. Iespējams, ka Volvo iedvesmoja BMW izkārtojums, kuram ir līdzīga vadītāja orientācija.
Dinamikā automašīna ir ļoti laba un ar izcilu vadāmību. Tikpat iespaidīga ir balstiekārta, kas labi darbojas arī bezceļa apstākļos. Protams, Volvo XC90 nevar saukt par sporta automašīnu, taču tā braukšanas īpašības ir patiešām iespaidīgas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/