Stilīgs Volvo XC40 uz Baltijas valstu ceļiem

11-янв, 08;27 admin 1201
Uzlādētais Volvo XC40 krosovers izskatās kā īsts ceļa karalis. Plašais profils, stilīgā LED optika un milzīgie riteņi uz vieglmetāla diskiem piešķir automašīnai iespaidīgu izskatu. Tomēr aiz šī izskatīgā vīrieša parādīšanās slēpjas īsts inženierijas brīnums un vismodernākās tehnoloģijas.
Automašīnas pamatā ir CEVT platforma, kurai atšķirībā no iepriekšējā SPA "ratiņiem" ir adaptīva balstiekārta un tā ļauj izvietot gan klasiskos iekšdedzes dzinējus, gan hibrīda instalācijas ar diezgan jaudīgiem elektromotoriem. Protams, vienā no šī krosovera aprīkojuma līmeņiem ir hibrīda spēkstacija.

Drive-E saimes dzinēji ražo vidēji 200 ZS. un ir izgatavoti no viegla alumīnija korpusa, kas var ievērojami samazināt automašīnas svaru un līdz ar to uzlabot tā paātrinājuma dinamiku.

Starp citu, uz ceļa automašīna izturas ļoti pārliecinoši. Paātrinājums simtiem prasa 7,5 sekundes, un maksimālais ātrums ir 280 km / h. Turklāt automašīna lieliski izpilda pagriezienus, ar minimālu ripošanu pat lielā ātrumā.
Interjerā izmantoti augstas kvalitātes materiāli un jaunākā elektronika. Protams, ir arī pilns iespēju klāsts, piemēram, sēdekļu apsilde un klimata kontrole.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/