Krievijas ziema un krosovers Volvo XC60

11-янв, 08;31 admin 1189

Pēc pārveidošanas ievērojami paplašinātais krosovers Volvo XC60 pārsteidz ar tā veiktspējas kvalitāti. Ekskluzīvi interjera materiāli, lielisks stils un dizains, kā arī vismodernākā tehniskā pildīšana ļauj šim modelim stingri ieņemt vienu no vadošajām vietām savā klasē.

Sāksim mūsu pārskatu ar interjeru, kas ir pārklāts ar gaišu ādu un dekorēts ar plastmasas ieliktņiem, kas atdarina koku. Vadības panelis, tāpat kā multimediju sistēmas ekrāns, ir orientēts uz vadītāju un ļoti ērts. Pārnesumkārbas svira atrodas arī ļoti ērti, lai vadītājam nebūtu tālu jāsniedzas.


Starp citu, sēdekļu apsilde, klimata kontrole un citas iespējas ir pieejamas, izmantojot skārienekrāna paneļa izvēlni. No vienas puses, tas, protams, ir ērti un mūsdienīgi, taču tas prasa pastāvīgas manipulācijas ar ekrānu, kad ērtāk ir vienkārši pārslēgt pārslēgšanas slēdzi vai nospiest pogu panelī.


Starp dzinēju klāstu ir arī hibrīda versija ar ļoti jaudīgu spēka agregātu. Ir pieejamas arī automātiskās un manuālās pārnesumkārbas. Automašīnas paātrinājuma dinamika ir 8,3 sekundes līdz simtiem ar maksimālo ātrumu 240 km / h.

Kopumā šī ir lieliska automašīna, kas sniegotajā Krievijā labi darbojās trasē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/