Volvo S60 premium sedana pārskats

11-янв, 08;34 admin 1157

BMW un Mercedes lauri nedod atpūtu daudziem autoražotājiem, kas sapņo par sabiedrībai izlaist ne mazāk sliktu klases konkurentu sedanu. Volvo S60 pieder šai automašīnu klasei. Un jāatzīst, tas izrādījās ārkārtīgi solīds!

Uzkrītošais un agresīvais ķermeņa siluets uzreiz piesaista uzmanību, ko nepārprotami iedvesmoja labākie savas klases pārstāvji. Īpaši veiksmīga bija optika, kas automašīnai piešķīra unikālu un atpazīstamu izskatu.


Kas attiecas uz salonu, tas ir izgatavots pēc vislabākajām Volvo tradīcijām. Apdarē tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli, un informācijas panelis lepojas ar elektronisko veiktspēju. Izceļas arī multimediju sistēmas skārienekrāna panelis, caur kuru jūs varat kontrolēt braukšanas režīmus un papildu iespējas, piemēram, klimata kontroli.


Uzņēmuma inženieri ir pārveidojuši automašīnas piekari, kā rezultātā ātrgaitas braukšanas laikā bija iespējams samazināt ripošanas līmeni. 

Turklāt ir atjaunināta bremžu sistēma, kas ir kļuvusi uzticamāka un drošāka. Braukt ar pārstrādāto Volvo S60 versiju ir prieks, un automašīnas ātrgaitas dinamika trasē izraisa tikai patīkamākās emocijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/