Luksusa sedans Volvo S60 Maskavas ielās

11-янв, 08;35 admin 1364

Pārsteidzošais Volvo S60 sedana izskats ar tā dvēselisko LED optiku un ātro virsbūves siluetu nekavējoties iegrimst pat vismodernākā vadītāja dvēselē. Automašīna burtiski demonstrē augstu Eiropas kvalitātes līmeni tikai ar savu izskatu. Protams, šī modeļa aprīkojums ir vienāds!

Modulārā SPA platforma, uz kuras balstās šis sedans, ļauj izmantot plašu dzinēju klāstu. Šī iemesla dēļ transportlīdzekļa aprīkojuma līmenī varat izvēlēties benzīna, dīzeļdegvielas un pat hibrīda spēkstacijas. Automātiskās un manuālās pārnesumkārbas ir pieejamas arī pēc pircēja izvēles.


Mēs tikām pie Volvo S60 ar manuālu sešpakāpju pārnesumkārbu un 249 Zs benzīna motoru. Jāatzīst, ka šī automašīna trasē izturējās diezgan jautri. Pelnījis uzslavu un balstiekārtu, kas vienmērīgi izpilda visus izciļņus un ļauj pēc iespējas vienmērīgāk iekļūt stūros.

Ja jūs uztrauc ērtības, sedans ērti uzņems piecus pieaugušos cilvēkus ar iespaidīgu bagāžu. Tajā pašā laikā ir visas nepieciešamās iespējas, piemēram, apsildāmi sēdekļi un klimata kontrole.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/