Dinamiskais apvidus automobilis Volvo XC90 bezceļā

11-янв, 08;36 admin 1188

Starp mūsdienu krosoveriem Volvo apvidus automobiļi kvalitātes un dinamikas ziņā pelnīti atrodas pirmajā rindā. Mūsu šodienas viesis - Volvo XC90 ir spilgts tam apliecinājums. Jaudīgs un stilīgs transportlīdzeklis, kas ir ideāli piemērots gan pilsētas satiksmei, gan braukšanai bezceļa apstākļos.

Mēs atstāsim automašīnas ārpusi bez komentāriem, jo fotogrāfijas runā paši par sevi, bet salona interjers noteikti ir pelnījis pāris komplimentus. Pirmkārt, tie ir augstas kvalitātes apdares materiāli, par kuriem Volvo ir tik slavens, un, otrkārt, tas ir mūsdienu elektronikas un daudzu ērtību klātbūtne.


Tehniski automašīna ir samontēta uz SPA platformas, tāpēc motora līnijā tai ir hibrīda spēkstacija. 20 collu riteņi ir aprīkoti ar lielisku bremžu sistēmu, un, braucot ārpus pilsētas, balstiekārta lieliski izstrādā visus ceļa izciļņus.


Kas attiecas uz komfortu pasažieriem, visiem ir pietiekami daudz vietas. Automašīnā var ērti ievietot 7 pieaugušos. Turklāt ir ietilpīgs 1800 litru bagāžas nodalījums, ko var ievērojami paplašināt, saliekot aizmugurējo sēdekļu rindu.

Kopumā šī ir lieliska automašīna ārpus pilsētas pavadītām brīvdienām un ģimenes pastaigām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/