Agresīvs Volvo S90 piepilsētas trasē

11-янв, 08;37 admin 1170

Volvo cenšas sacensties ar BMW un Mercedes premium klases sedanu klasē, tāpēc Volvo S90 modelis daudzējādā ziņā atgādina līdzīgas automašīnas 5. sērijas BMW un Mercedes Benz E klases automašīnas. Dizains, kā arī Volvo S90 tehniskie rādītāji ir sava veida iepriekš minēto zīmolu apkopojums, kā rezultātā tiek iegūts ļoti pienācīgs automobilis.

Virsbūves siluets atgādina BMW, taču lukturu un priekšējā gala forma lielā mērā ir identiska E 220 d 4Matic. Kopumā tas izskatās ļoti agresīvs un mūsdienīgs, kas noteikti priecēs premium segmenta cienītājus, kuri ir pieraduši pie izsmalcināta dizaina, kas uzsver automašīnas statusu.


Salons ir absorbējis arī konkurentu iezīmes. Ir panelis ar ierīcēm, kas orientētas uz vadītāju, un apdarē izmantoti dārgi materiāli, kā arī daudzas ērtas mikroshēmas un sīkumi. Protams, automašīna ir aprīkota ar modernu elektroniku, ko pārstāv vadītāja palīgi un daudzi braukšanas režīmi.

Uz piepilsētas ceļa automašīna jūtas kā savā dzimtajā elementā. Ātrums palielinās ātri, pagriezieni tiek veikti ar minimālu papēdi, un balstiekārta darbojas kā Šveices pulkstenis!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/