Jauks apvidus auto Volvo XC60

11-янв, 08;37 admin 1498

Volvo XC60 ir lielisks apvidus automobilis pilsētas satiksmei un gariem lauku braucieniem. Saliktajā uz SPA platformas automašīnai ir iespaidīgs dzinēju klāsts, starp kuriem ir arī hibrīda instalācijas. Modelis ir ideāli piemērots lietošanai ģimenē, jo tajā ir ļoti ērts un ietilpīgs interjers 7 pasažieriem.

Volvo ir slavens ar savu pieeju salona apdarei, kurā izmantoti tikai augstas kvalitātes un dārgi materiāli. Protams, tas ietekmē arī automašīnas galīgās izmaksas, taču komforta līmenis ir naudas vērts. Tikai mīkstie sēdekļi ir polsterēti ar baltu ādu un hromēti.


Kas attiecas uz tehnisko sniegumu, tad modelis ir pilnībā konkurētspējīgs un var veiksmīgi izturēt līdzīgus vienas klases transportlīdzekļus. Klients var izvēlēties manuālo vai automātisko pārnesumkārbu, kā arī benzīna, dīzeļa vai hibrīddzinēju.

Arī krosovera paātrinājuma dinamika un vadāmība nav apmierinoša. Automašīna ātri uzņem ātrumu, tai ir minimāli apgriezieni pat strauju pagriezienu laikā un ļoti stabili uz ceļa. Vadītāja palīgi un izvēlnes vadītie braukšanas režīmi veicina patīkamu braukšanas pieredzi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/