Pilsētas automašīna Volvo C30 Electric

11-янв, 08;38 admin 1377

Izcila pilsētas elektriskā automašīna no Volvo gan izskatās stilīgi, gan patērē maz. Tajā pašā laikā ir patīkami atrasties viņa salonā, jo pat tādā budžeta modelī puiši no Volvo izmantoja ne vislētākos apdares materiālus. Tomēr viss kārtībā.

Volvo C30 Electric ir maza izmēra elektromobilis, kas ar vienu uzlādi var nobraukt 150 kilometrus. Automašīna vēl nav nonākusi ražošanā, bet pirmie 250 eksemplāri jau ir pieejami testēšanai un darbināšanai. Mums izdevās pārvaldīt vienu no šiem prototipiem.


Kopumā braukšanas pieredze ir līdzīga tai, kāda ir Nissan Leaf, kurai ir līdzīgas specifikācijas. Pie neliela braukšanas ātruma ir iespējams ekonomiski iztērēt akumulatora rezervi, kas tiek atjaunota arī piespiedu bremzēšanas laikā, nospiežot pedāli.


Automašīnas interjers atgādina citus Volvo modeļus un ir ļoti patīkams. Ir arī daudzi elektroniskie sensori ar vadītāja palīgiem, kā arī iespaidīga multimediju sistēma ar nelielu skārienekrāna paneli.

Mēs ceram, ka šis modelis drīz parādīsies sērijā un eiropieši varēs iegūt cienīgu konkurentu lētu pilsētas elektromobiļu jomā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/