Cik laba ir ķīniešu Volvo montāža?

11-янв, 18;08 admin 1191

Daudzi no mums ir pieraduši pie Ķīnas produkcijas viduvējās kvalitātes. Tomēr pēdējos gados rūpnīcas Ķīnā ir sākušas ražot patiešām augstas kvalitātes automašīnas. To intervijā paziņoja dizaina vadītājs Robins Peidžs, kurš strādā Volvo Austrālijas nodaļā. Pēc Robina teiktā, automašīnu uzbūves kvalitāte ir salīdzināma ar Eiropas kvalitāti.

Pēc vadītāja teiktā, viss ir saistīts ar labi apmācītu darbaspēku, kura mūsdienu Ķīnā ir patiešām daudz. Arī Debesu impērija neatpaliek no Eiropas rūpnīcām tehniskajā aprīkojumā, kas tiek ražots praktiski kaimiņos.


Protams, tas nav nekas cits kā privāts viena uzņēmuma darbinieka viedoklis, taču ir vērts to uzklausīt. Oficiāls pētījums par šo jautājumu nav veikts, bet vadītāja viedoklis, kam ir daudzu gadu pieredze uzņēmuma ietvaros, noteikti ir pelnījis uzmanību.

Lai arī tiesības uz Volvo automašīnām pieder Ķīnas ražotājam Geely, uzņēmuma vadība joprojām dalās idejās un tehnoloģijās automašīnu ražošanai un pārdošanai. Galu galā vietējam zīmolam jāpievērš uzmanība pat pēc tiesību nodošanas trešajām personām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/