Pilna elektrifikācija gaida visu Volvo līniju

11-янв, 18;09 admin 1159

Volvo ir oficiāli paziņojis, ka līdz 2022. gadam plāno ieviest visu savu modeļu pilnīgu elektrifikāciju. Tajā pašā laikā izmantotajām SPA un CMA platformām ir modulāra struktūra un tās pilnībā atbilst elektromotoru uzstādīšanas standartiem.

Jau tagad lielākajai daļai uzņēmuma modeļu ir pieejamas hibrīdu dzinēju versijas. Ir arī vairākas elektriskās automašīnas, tomēr, ņemot vērā lielākās daļas Eiropas valstu pāreju uz tīru enerģiju un stingrākiem emisiju standartiem, būs nepieciešams elektrificēt gandrīz visas automašīnas.


Līdz 2025. gadam Volvo Cars plāno ražot un pārdot līdz pusotram miljonam elektrisko transportlīdzekļu gadā, tostarp Āzijas valstīs. Pieprasījums pēc elektriskajiem transportlīdzekļiem nepārtraukti pieaug, tāpēc būs jāsagatavo arī ražošanas iekārtas.

Galvenais Volvo pasažieru automobiļu ražošanas cikls tiek veikts Ķīnā, kur ir visa nepieciešamā infrastruktūra virsbūvju, kā arī spēkstaciju montāžai, krāsošanai un štancēšanai. Īsāk sakot, Ķīna ir līderis elektrisko automobiļu ražošanā, tāpēc tajā jau ir apmācīts personāls un viss nepieciešamais aprīkojums.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/