Volvo pagarina garantijas saviem automobiļiem

12-янв, 16;53 admin 1184

Volvo nolēma pasniegt nelielu dāvanu saviem klientiem un pagarināja rūpnīcas garantiju visiem saviem transportlīdzekļiem. Tagad garantijas laiks ir trīs gadi vai 100 tūkstoši kilometru. Tajā pašā laikā līdz trim gadiem tika pagarināts arī dalības termiņš Volvo Privilege Club lojalitātes programmā.

Saskaņā ar vadības paziņojumu šis solis tika veikts, reaģējot uz pieaugošajām patērētāju prasībām, kuras kļūst arvien prasīgākas un prasīgākas. Salīdzinot ar citiem autoražotājiem, kuri jau sen izsniedza garantijas par 120 un pat 150 tūkstošiem kilometru, Volvo lēmums izskatās diezgan pieticīgs.


Garantijas ietvaros jūs varat paļauties uz bezmaksas servisu sertificētā Volvo servisā. Protams, ja automašīna ir avārijas stāvoklī īpašnieka vainas dēļ, garantija uz to neattiecas.

Uzņēmums veic visus pasākumus, lai uzvarētu un uzvarētu patērētāju. Katru gadu Volvo cenšas ierobežot cenu pieaugumu savām automašīnām, tomēr ne uz to kvalitātes rēķina. Protams, ņemot vērā sarežģīto ekonomisko situāciju, šādi pasākumi ir vairāk nekā pamatoti un savlaicīgi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/