Volvo un DiDi strādā pie robotizēta taksometra

04-апр, 15;10 work 1290
Volvo kopā ar DiDi uzsāka automatizēta taksometra izstrādi. DiDi Autonomous Driving, DiDi Chuxing meitasuzņēmums, darbojas programmatūras nozarē. Tajā pašā laikā uzņēmums jau ir strādājis pie robotizētiem taksometriem Šanhajā, kur kopā ar Uber prezentēja veselu projektu.
Kā jau sapratāt, DiDi rokās ir gandrīz gatava tehnoloģija, kuru vajag tikai ienest prātā un padarīt saderīgu ar zviedru koncerna floti. Sistēma ir aprīkota ar lidariem un sensoriem, kas ļauj skenēt iespējamos šķēršļus 300 metru rādiusā.

Turklāt programmatūra izmanto neironu tīklus un attālās skaitļošanas jaudu, lai dažu milisekundēs pieņemtu sarežģītus lēmumus. Šādā gadījumā sistēma nekavējoties analizēs visu lidojumā esošo transportlīdzekļu parku.
Automātiskajam taksometram vajadzētu sākt darboties tikai 2024. gadā. Kā automašīnas kalpos daudzsološie modernie Volvo sedanu modeļi, kas pilnībā atbilst vides un drošības standartiem. Mēs ceram, ka tehnoloģija parādīs savu labāko pusi, un drīzumā bezpilota taksometrs kļūs tikpat ierasts kā parasts Uber.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/