Volvo elektromobiļi darbosies ar Recharge riepām

14-мар, 04;07 work 1185
Volvo pagājušajā gadā izlaistais elektriskais krosovers C40 Recharge lepojās ar lielisku Continental VikingContact 7 ziemas riepu komplektu, kas autobraucējiem ļoti patika. Zinot uzņēmuma inženieru vēlmi vienkāršot savu klientu dzīvi, nav brīnums, ka tagad visi Volvo elektromobiļi tiks aprīkoti ar šīm riepām.
Turklāt dārgas un kvalitatīvas riepas derēs pat visvienkāršākajās elektromobiļu komplektācijās, par kurām nevar vien priecāties. Pēc zviedru domām, Continental VikingContact 7 riepas ir lieliskas kā vissezonas diski. Ņemot vērā, ka temperatūra Centrāleiropā reti noslīd zem nulles grādiem, tas ir pilnīgi leģitīms apgalvojums.

Continental VikingContact 7 riepas izceļas arī ar sabalansētiem tehniskajiem parametriem un zemo rites koeficientu. Rezultātā enerģijas patēriņš tiek samazināts par 8%, kas savukārt noved pie CO2 izmešu samazinājuma, par ko arvien vairāk domā auto ražotāji.
Atgādinām, ka līdz 2030. gadam visas Volvo automašīnas būs elektriskas. Uzņēmums ir nopietni koncentrējies uz šo sasniegumu, un tāpēc katru gadu tiek izlaisti arvien vairāk elektromobiļu, un tiek izstrādātas jaunas modernas platformas to dizainam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/